O MNIE | WSPÓŁPRACA

Nazywam się…

Laura Chołodecka i od ponad dwudziestu lat mieszkam we Wrocławiu. Mój blog powstał jako wynik dwóch pasji: fotografii oraz kuchni.

Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty polegające na dodawaniu do potraw swoich “trzech groszy” – to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak – następnym razem zawsze można to skorygować.

Czerpię pomysły z każdego dostępnego źródła – programy kulinarne, książki kucharskie, artykuły w gazetach a przede wszystkim doświadczenia innych ludzi. Uwielbiam rozmowy o jedzeniu, o tradycjach wyniesionych z domów i wspomnieniach babcinych potraw. Każdy wyjazd zagraniczny to dla mnie inspiracja, żeby poznać coś nowego i dowiedzieć się jak najwięcej o kuchni “tubylców”.

Kilka lat temu zaczęłam się pasjonować poszukiwaniami dotyczącymi historii rodziny mojej mamy – zapraszam na bloga temu poświęconego (klik). Temat repatriacji i przesiedleń po II wojnie światowej bardzo mnie zaintrygował i jest motywem przewodnim serii artykułów o kuchni przesiedleńczej, które piszę do Magazynu Kulinarnego Kocioł, którego jestem jednym ze współtwórców.

Współpraca

Dotychczas współpracowałam z: redcoon.pl, Burda Media, Buchmann Sp. z o.o., Wydawnictwo Jedność, Grupa Wydawnicza RELACJA, Lubella, ZT Kruszwica SA i Toyota.

W latach 2013-2015 byłam ambasadorem marki w ramach akcji Przyjaciele Winiary.

Każdą ofertę ewentualnej współpracy rozpatruję indywidualnie starając się brać pod uwagę preferencje moich czytelników, więc zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Jestem zainteresowana współpracą w zakresie:

– przygotowania przepisów kulinarnych wraz z sesją zdjęciową na potrzeby czasopism oraz wydawnictw

– przygotowania (napisanie i zredagowanie) tekstów tematycznie związanych z kulinariami na potrzeby czasopism, portali internetowych lub wydawnictw

– sesji zdjęciowych katalogowych zdjęcia produktów (żywność, sprzęt agd oraz inne artykuły gospodarstwa domowego), posiadam stół i namiot bezcieniowy oraz profesjonalne oświetlenie

– stylizowanych sesji zdjęciowych gotowych potraw oferując również ich opracowanie i przygotowanie

– testów i promowania produktów,

– organizacji konkursów oraz różnorakich akcji kulinarnych

Laura Chołodecka

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: laura.cholodecka@gmail.com lub laura@cholodecka.pl

Cafe Babilon http://cafebabilon.pl/
Mój profil na Facebook: https://www.facebook.com/CafeBabilon.blog
Mój profil na Pinterest: https://www.pinterest.com/cafebabilon/
Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/cafebabilon/

Dodaj komentarz