Torebka i krawat naszpikowane dobrem

Dzisiaj będzie niekulinarnie, jednak to bardzo ważne… Piszę bo uważam, że warto, że potrzeba. Nie jestem związana z fundacją, jednak chętnie udostępnię informację o całej akcji na moim kawałku internetowej ziemi. 

Fundacja Urszuli Smok „Podaruj Życie” serdecznie zaprasza do udziału w 2 edycji akcji charytatywnej „Torebka i krawat naszpikowane dobrem”. W tym roku postanowiliśmy „naszpikować dobrem” nie tylko torebki, ale również krawaty.

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Zycie”, w tym na wyjazd dla rodzin dotkniętych chorobą nowotworową, który pozwoli wzmocnić więzi rodzinne oraz na refundację kosztów leczenia chorych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Do znanych i szanowanych osób publicznych zwróciliśmy się z prośbą o przekazanie torebek i krawatów, z którymi wiąże się jakaś osobista historia. Każdy z licytowanych przedmiotów to osobiste pamiątki Darczyńców, pochodzące z różnych stron świata i mające swoje ciekawe historie.

W tym roku torebki i krawaty (tutaj możecie je pooglądać) naszpikowane dobrem zostały przekazane przez:Danutę Wałęsę,
Ewę Cygan,
Urszulę Grabowską,
Małgorzatę Kalicińską,
Annę Korcz,
Annę Radwan,
Katarzynę Skrzynecką,
Grażynę Torbicką,
Katarzynę Zielińską,
Jacka Cygana,
Janusza Gajosa,
Władysława Kosiniaka Kamysza – Ministra Pracy i Polityki Społecznej,
Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa,
Franciszka Smudę,
Jerzego Stuhra,
Jerzego Trelę.

Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Zobacz także...

Jeden komentarz

Zostaw komentarz