ŚNIADANIE OD ŚWIEŻE NA TALERZE

Dobra jakość składników, to gwarancja dobrego jedzenia. Większość z nas wie o tym i każdy świadomy konsument szuka ich wokół siebie. Idealnie jeśli mamy w sąsiedztwie dobry warzywniak, jakąś fajną piekarnię, sprawdzonego rzeźnika czy zaufanego dostawcę nabiału. Większość z nas nie ma niestety tyle szczęścia i aby zaopatrzyć się w smaczne i świeże produkty musimy poświęcić naprawdę sporo czasu.

Jeśli jednak mieszkacie na terenie Wrocławia lub jego okolic mam dla Was bardo ciekawą propozycję – serdecznie polecam sklep internetowy Świeże Na Talerze. W ubiegłym roku pisałam Wam o nich, kiedy dość blisko współpracowaliśmy ze sobą. Możecie tam kupić świetnej jakości produkty spożywcze od lokalnych producentów – pieczywo, mięso, wędliny, nabiał, warzywa i owoce czy miody. Wygodna forma zamówienia – siadasz przed komputerem lub tabletem, wysyłasz, oni zamawiają towary u dostawców, a kurierzy, samochodami przeznaczonymi do transportu spożywki dostarczają gotowe zamówienie pod Twoje drzwi.

Mam też dla Was prezent. Do końca października możecie zamówić takie pyszności z 10% rabatem, wystarczy że użyjecie kodu rabatowego 10Cafebabilon.

Śniadanie od Świeże Na Talerze

A tak Ewelina i Piotrek piszą o sobie:

Sklep, do którego trafiłeś, jest efektem kilku lat pracy. Sami szukaliśmy miejsc, dostawców oraz produktów, które spełniałyby oczekiwania nasze i naszych rodzin. Szukaliśmy zdrowej, naturalnej, świeżej i lokalnie wytwarzanej żywności bez chemii, o najwyższych walorach smakowych i odżywczych. I znaleźliśmy – produkty, które widzisz w sklepie sami jemy na co dzień. Jeśli więc którykolwiek z nich straciłby swoją jakość i renomę, od razu wycofalibyśmy go ze sprzedaży.

Poprzeczkę zawiesiliśmy naprawdę wysoko. W selekcji produktów wielokrotnie pomagali nam nasi przyjaciele, znajomi, a także nasze dzieci – najlepsi z testerów, którzy – jak jedno z nich odpowiedziało – „plastikowych parówek już jeść nie będą”. 🙂

Kupując w naszym sklepie możesz być pewien, że skład parówki to 100% zdrowego mięsa bez antybiotyków, jogurt jest produkowany z mleka, a nie z proszku, a ze śmietany bez problemu w warunkach domowych ubijesz masło. Znajdziesz tu wiele smaków z dzieciństwa, o których dawno już zapomniałeś…

I ostatnia rzecz – czy widziałeś kiedyś sklep, w którym wędlinę lub ser ktoś produkuje dopiero na Twoje zamówienie, a produkty przyjeżdżają świeżo wyprodukowane prosto do Ciebie do domu w odpowiednich warunkach chłodniczych? Tak właśnie działamy.

Zapraszamy Cię – skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia i ciesz się razem z nami pysznymi i zdrowymi posiłkami na co dzień, bez wychodzenia z domu po zakupy.

 

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz także...

Zostaw komentarz