KONKURS KULINARNY Taste the Summer by Almette Fruit

Ja, Laura, autorka bloga Cafe Babilon mam zaszczyt zaprosić Was na konkurs. Nie byle jaki konkurs…

Konkurs odbywa się w ramach akcji “Taste the Summer by Almette Fruit” na dziesięciu różnych blogach kulinarnych. Od dzisiaj do 4 lipca czekamy na Wasze zgłoszenia. Na każdym z blogów zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy wraz z blogerami zostaną zaproszeni do finałowego konkursu całej akcji.

O co walczycie:

Ze wszystkich zgłoszeń wybiorę cztery zwycięskie przepisy. Ich autorzy otrzymają niesamowity, designerski fartuch marki COOKie by Almette oraz paczki z zapasem produktów od marki Almette.

 

Zwycięzcy stworzą wraz ze mną pięcioosobową drużynę, która weźmie udział w finale akcji w Warszawie 11 lipca. Tego dnia odbędzie się turniej prowadzony przez Davida Gaboriauda – Francuza, od kilku lat mieszkającego w Polsce, autora znanych programów kulinarnych. Całość turnieju będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube Almette.

W finale 10 drużyn będzie walczyło podczas gotowania na żywo (więcej informacji znajdziecie na stronie konkursowej – kliknij).

Co musisz zrobić:

  1. Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 czerwca 2015 roku i będzie trwał do dnia 04 lipca 2015 roku, w tym terminie można zgłosić udział w Konkursie.
  2. W tym czasie przygotuj danie z wykorzystaniem wybranego serka Almette Fruit (z Gruszką i Jabłkiem, z Jagodą i Maliną, z Wiśnią i Żurawiną, Morelą i Wanilią). Możesz przygotować przekąskę, danie główne lub deser.
  3. Danie sfotografuj, opisz cały proces przygotowania wraz z określeniem czasu potrzebnego na przyrządzenie. Przepis i zdjęcie prześlij za pośrednictwem poczty elektronicznej na specjalny adres konkursowy:
    l.cholodecka@synertime.pl
  4. Możesz przesłać dowolną ilość przepisów, ale pamiętaj – zgłaszasz je tylko u jednego blogera.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu dostępnym na moim blogu (klik) oraz regulaminem finałowego konkursu na serwisie www.almette.pl/konkurs2015/.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz także...

Zostaw komentarz