DNI KARPIA 2018 W DOLINIE BARYCZY

W tym tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji prasowej z okazji Dni Karpia 2018, która odbyła się w lokalu Modra Odra. Podczas spotkania mieliśmy okazję posłuchać o planowanych wydarzeniach, przygotowaniach partnerów imprezy oraz popróbować rybnych i nie tylko, smakołyków.

Dni Karpia to jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. Tegoroczne dni, a raczej trzeba powiedzieć tygodnie, odbywać się będą już po raz trzynasty. Podczas Dni Karpia we wrześniu, październiku czy listopadzie można aktywnie spędzić czas, zabrać dzieci, zaprosić znajomych, spotkać się z rodziną. Jesienne weekendy nigdzie nie są tak piękne i bogate w atrakcje jak w Dolinie Baryczy. Partnerzy wydarzenia – przedsiębiorcy, samorządy i organizacje, prześcigając się w pomysłach na uatrakcyjnienie oferty, zaplanowali ponad 60 wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, odbywających się przez 11 weekendów od września do listopada.

Zwiedzenie Doliny Baryczy można zacząć od udziału w zawodach wędkarskich, spływie kajakiem czy rajdzie rowerowym. Dzień można zakończyć kolacją rybną lub tańcem i śpiewem na imprezie plenerowej. Wczesnym rankiem organizatorzy polecają wziąć udział w przejażdżce bryczką lub udać się na spacer z ornitologiem. Organizatorzy zapraszają do poznawania smaków i korzystania z usług turystycznych Doliny Baryczy – szczególnie polecane są te, wyróżnione znakiem Dolina Baryczy Poleca. Znak pozwoli odnaleźć ofertę najwyższej jakości, tworzoną przez ludzi z pasją.

Wszystkie informacje oraz szczegółowy harmonogram imprez towarzyszących Dniom Karpia 2018 znajdziecie klikając tutaj.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz także...

Zostaw komentarz