KUCHNIA FIT 2 KONRADA GACY

Kuchnia Fit 2 to druga część książek z tej serii (tutaj możecie poczytać o pierwszej). Dopisek do tytułu to „wspólne gotowanie”. Spora część tych przepisów to propozycje czytelników oraz blogerów kulinarnych, kilka zostało przygotowanych przez szefa kuchni hotelu GACA SPA z Kazimierza Dolnego.

Wszystkie przepisy mają teoretycznie wspólny mianownik – mają być „fit”. Poszczególne przepisy opatrzone są ikonkami, które akurat do mnie nie przemawiają: mózg, serce, oko, kości, siłacz, żołądek, biceps. Przepisy są proste do przygotowania i nie wymagają zakupienia mało popularnych składników. Dla poszukujących lżejszej kuchni, na pewno będzie to jakaś pomoc podczas gotowania. Fajnie wśród przepisów znaleźć propozycje swoich znajomych. Blogerzy kulinarni brali udział w konkursie na lekkie dania i nagrodzone pomysły znalazły się w książce.

Przepisy podane są w czytelny sposób, opatrzone są ładnymi zdjęciami, jednak ja wolałabym nieco więcej treści w postaci przepisów. Książka w dużej mierze jest reklamą programu odchudzającego – gacasystem.pl, a na prawie trzystu stronach jest niecałe osiemdziesiąt przepisów. Zamiast opisu hotelu czy historii osób, którym udało się zmienić życie dzięki systemowi wolałabym więcej pomysłów na to co gotować 🙂 .

Kuchnia Fit2


Tytuł: Kuchnia Fit 2

Autor: Konrad Gaca

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska, 2015

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz także...

Zostaw komentarz